top of page
  • Andrej Jeleník

Víkendový pobyt Priestor na nádych

Uži si víkendový mindfulness pobyt, ktorý sa bude niesť v duchu meditácie, kontaktu so sebou, starostlivosti o myseľ aj telo a odvahe cítiť.


víkendový mindfulness pobyt Natureza Nová Baňa

Počas predĺženého víkendu v nádhernom prostredí centra Natureza v Novej Bani a okolitej prírody budeš mať možnosť spomaliť, vystúpiť zo zahltenia a neustálej aktivity, dať priestor bytiu.


Nazrieš do svojho tela a mysle tak, aby si sa spojil s vnútornou silou, odvahou a jasnosťou. Posilníš odolnosť voči stresu a imunitu pre tvoj každodenný život.


Vítaní sú všetci bez ohľadu na skúsenosti.


Tu nájdeš elektronickú prihlášku s ďalšími podrobnosťami: https://form.jotformeu.com/73461840877365

Program pobytu


Piatok, 21.8.2020

Piatok sa budeš venovať príprave na víkend cez budovanie bezpečia pre kontakt s vlastným prežívaním a emóciami kultiváciou vnímania, starostlivého zámeru a postoja. V prípade záujmu bude večer možnosť zažiť očistný rituál indiánskej sauny Temascal.


Sobota, 22.8.2020

V sobotu ťa budeme sprevádzať intenzívnym dňom praxe všímavosti, láskavosti a kontaktu s telom v pohybe či v pokoji cez rôznorodé meditačné cvičenia. Tento deň bude prebiehať celý v TICHU.


Nedeľa, 23.8.2020

V nedeľu budeš integrovať zažité cez všímavé rozhovory, prax vďačnosti a súcitu. Objavené prepojíš s kľúčovými hodnotami a zámermi tvojho života.


Počas víkendu sa tiež budeš učiť prax písania všímavého denníka, ktorý ti pomôže zvedomiť vnútorný dialóg, tok myšlienok, emócií a prehĺbiť integráciu zážitkov, ktoré sa vynoria.


Bude tiež dostatok priestoru pre výdych :), pre oddych, relax a prechádzky, či už sami alebo v spoločnosti príjemných ľudí. Počet ľudí bude obmedzený na cca 12 ľudí.


Cena víkendového mindfulness pobytu

Vzhľadom na koronakrízu chceme, aby cena nebola prekážkou účasti, preto si vyber hladinu podľa tvojich súčasných možností:

  • plná cena 155 eur

  • znížená cena 115 eur

V cene je započítaná už vegetariánska strava, občerstvenie aj ubytovanie. Pokiaľ si nemôžeš dovoliť teraz ani vyššie spomenuté sumy, napíšte nám a dohodneme sa.


Sprievodcami počas víkendu budú:


Andrej Jeleník - psychológ, lektor, terapeut

Vyše 12 rokov pracujem aktívne v oblasti psychológie, osobného rozvoja a zvládania stresu. Pracoval som v zdravotníctve, školstve aj v biznis sfére. Som certifikovaný lektor mindfulness programov MBSR, MBCT pre zvládanie stresu a náročných emócií a MBCL pre rozvíjanie súcitu. Tiež mám ukončený výcvik v procesorientovanej psychoterapii a ďalších smeroch, napr terapii zameranej na súcit. Zaujímajú ma bojové umenia, práca s telom, meditácia, hory aj hlbiny mora. www.mindful.sk


Tatiana Lorencová - psychologička, lektorka

Po ukončení štúdia psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v roku 2010 sa začala venovať oblasti neuropsychológie a neurorehabilitácie - predovšetkým pri práci s klientami v Rehabilitačnom ústave v Kladruboch. V roku 2012 jej život začala obohacovať meditácia a všímavosť v rôznych podobách. V roku 2017 získala učiteľský certifikát pre metódu MBSR na UC San Diego a aktuálne pracuje na svojej doktorskej práci skúmajúcej vplyv MBSR na kvalitu života ľudí trpiacich sklerózou multiplex.


Pobyt je limitovaný na cca 12 účastníkov. Rezervuj si svoje miesto vyplnením elektronickej prihlášky.

Comments


bottom of page