Kurzy a podujatia

Ak máš záujem o kurzy a podujatia týkajúce sa mindfulness, pripravili sme pre teba zoznam tých najlepších, ktoré sa konajú na Slovensku alebo v Čechách.
 
Vieš o kurze, ktorý by tu nemal chýbať? Daj nám vedieť na info@mindpark.sk.
AdobeStock_93109791.jpeg

Mindfulness meditácie

ONLINE, od 10. 1. 2022 

Na pravidelných mindfulness meditáciách sa naučíte konkrétne techniky a prístupy, ktoré pomáhajú byť viac v pohode v každodennom živote. Začiatočníci sa môžu naučiť základné techniky a princípy mindfulness. Pre pokročilejších sú mindfulness stretnutia ideálnou príležitosťou podporiť svoju prax v skupine.

Organizuje

Marta Dömöková

Obrazok-strom-upraveny.jpg

8-týždňový mindfulness kurz MBSR

ONLINE od 15. 3. - 3. 5. 2022

MBSR je vedecky overená metóda, ako narábať s prežívaním stresu, lepšie zvládať zaťažujúce myšlienky a náročné emócie. Môžete sa tešiť na 8 stretnutí v trvaní 2,5 hodiny jedenkrát do týždňa vo večerných hodinách a jedno celodenné stretnutie cez víkend. K tomu dostanete nahrávky meditácií, ktorým sa budete venovať doma. Kurz zahŕňa individuálnu prípravnú konzultáciu a konzultáciu po skončení kurzu.

Organizuje

Eva Zavacká

AdobeStock_112647010-5.jpeg

Kurz Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR)

ONLINE, 16. 2. - 6. 4. 2022

Na stretnutiach rozvíjame všímavosť k telu, telesným pocitom, zvukom, emóciám a myšlienkam pomocou cvičenia bodyscan, meditácie v sede a všímavého pohybu na základe jogy. K týmto cvičeniam účastníci dostanú audionahrávky v cene kurzu, podľa ktorých budú doma cvičiť niekoľkokrát do týždňa cca 45 - 60 minút. Dôležitou súčasťou kurzu je téma stres. Budeme sa tiež navzájom učiť vedomej komunikácii.

Organizuje

Marta Dömöková

Digitalni-svoboda.jpg

4-týždňový kurz Digitální svoboda

ONLINE kurz

Přestaňte bezmyšlenkovitě scrollovat, dostaňte vyrušení pod kontrolu a věnujte pozornost tomu, čemu doopravdy chcete. Stanete se odolnější vůči vyrušení. Snížíte závislost na technologii, se kterou se naučíte lépe pracovat. Lépe se budete soustředit a jednodušeji svoji pozornost zaměříte na to, co je důležité. 

Organizuje

Michal Dvořák

stres4.jpg

Mindfulness, MBSR a zvládanie stresu - bezplatný webinár

ONLINE 23. 2. 2022

Na tomto stretnutí sa dozviete, čo je to mindfulness a ako vám môže pomôcť pri zvládaní stresu, náročných myšlienok, či emócií a získaní väčšieho vnútorného pokoja. Prakticky tiež budeme hovoriť o tom, ako prebieha MBSR program.

Organizuje

Eva Zavacká

Páčia sa ti Mindpark? Nenechaj si ujsť novinky!