Kurzy a podujatia

Ak máš záujem o kurzy a podujatia týkajúce sa mindfulness, pripravili sme pre teba zoznam tých najlepších, ktoré sa konajú na Slovensku alebo v Čechách.
 
Vieš o kurze, ktorý by tu nemal chýbať? Daj nám vedieť na info@mindpark.sk.
sucit.jpg

Webinár Rozvíjanie súcitu k sebe

ONLINE 18. 1. 2021 o 18:30

Úvod k téme súcit, krátke zážitkové cvičenia k rozvíjaniu zručnosti láskavejšieho zaobchádzania so sebou, náročnými emóciami a efektívnejšiemu spôsobu, ako sa motivovať než len sebakritikou a tvrdosťou. Povieme si aj o programe MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living) na rozvíjanie súcitu, odvahy a láskavosti.

Organizuje

Andrej Jeleník

mbcl-kurz.jpg

12-týždňový pokročilý MBCL kurz Žiť srdcom

ONLINE od 4. 2. - 22. 4. 2021

Máte hlbšiu skúsenosť s praxou všímavosti, či ste absolvovali 8- týždňový tréning mindfulness (MBSR alebo MBCT?) a chcete prehĺbiť transformačné účinky, ktoré prax prináša? 12-týždňový pokročilý MBCL kurz podľa Erika van den Brinka a Fritza Kostera je zameraný na rozvíjanie emočnej múdrosti, odvahy a vnútornej sily.

Organizuje

Andrej Jeleník

Obrazok-strom-upraveny.jpg

8-týždňový mindfulness kurz MBSR

ONLINE od 9. 3. - 27 4. 2021

MBSR je vedecky overená metóda, ako narábať s prežívaním stresu, lepšie zvládať zaťažujúce myšlienky a náročné emócie. Môžete sa tešiť na 8 stretnutí v trvaní 2,5 hodiny jedenkrát do týždňa vo večerných hodinách a jedno celodenné stretnutie cez víkend. K tomu dostanete nahrávky meditácií, ktorým sa budete venovať doma. Kurz zahŕňa individuálnu prípravnú konzultáciu a konzultáciu po skončení kurzu.

Organizuje

Eva Zavacká

mindfulness.jpg

8-týždňový mindfulness kurz

ONLINE od 20. 1. 2021

8-týždňový mindfulness kurz má 50-ročnú tradíciu a za sebou veľa výskumov s výsledkami o zlepšení kvality života. Ide o intenzívny kurz, kedy sa stretávate s lektorom 1x týždenne na 2,5 hodiny a po zvyšok týždňa praxujete doma vďaka inšpiráciám zo stretnutí a získaným nahrávkam.

Organizuje

Marta Dömöková

mbsr-michal-dvorak.jpg

8-týždňový MBSR kurz

ONLINE od 8. 2 - 29. 3. 2021 alebo od 9. 2. - 30. 3. 2021

Rutina, spěch, multitasking, stres, málo času na všechno a následné přetížení. Tyhle scénáře všedních dní zná snad každý z nás. Ne každý se s tím však umí popasovat. Po 8 týdnech získáte větší klid, nadhled, budete se méně stresovat a budete schopni vypnout hlavu. Kurz nabízí podporu a motivaci, odbornou pomoc a vedení, nahrávky a další studijní materiál. 

Organizuje

Michal Dvořák

Digitalni-svoboda.jpg

4-týždňový kurz Digitální svoboda

ONLINE kurz

Přestaňte bezmyšlenkovitě scrollovat, dostaňte vyrušení pod kontrolu a věnujte pozornost tomu, čemu doopravdy chcete. Stanete se odolnější vůči vyrušení. Snížíte závislost na technologii, se kterou se naučíte lépe pracovat. Lépe se budete soustředit a jednodušeji svoji pozornost zaměříte na to, co je důležité. 

Organizuje

Michal Dvořák

zvladanie-stresu.jpg

8-týždňový MBSR kurz podľa J.Kabat-Zinna

ONLINE od 8. 2. - 29 3. 2021

Program MBSR, ktorý vyvinul Jon Kabat-Zinn, prináša už po 8-týždňoch podstatné a klinicky relevantné zníženie zdravotných a psychologických symptómov v širokom spektre diagnóz, vrátane množstva rôznych chronických bolestivých stavov alebo úzkosti.

Organizuje

Andrej Jeleník

Páčia sa ti Mindpark? Nenechaj si ujsť novinky!

Mindpark

Mindpark je slovenský popularizačný portál, ktorý prináša zaujímavosti a tipy nielen zo sveta mindfulness.

Nenechaj si ujsť novinky

© 2020 Mindpark.sk |   Zásady ochrany súkromia