top of page
  • mindpark

Eva Zavacká


Psychologička a koučka
Mojou vášňou je skúmanie ľudskej psychiky a sprevádzanie ľudí v napredovaní na ich osobnej ceste. Verím, že zmyslom života je rast, ktorý môže mať rôzne formy a často prebieha cyklicky.


Ku svojím klientom pristupujem s hlbokou úctou a rešpektom. Rada ti pomôžem na ceste k naplneniu tvojho jedinečného potenciálu alebo pri prekonávaní zložitých období alebo riešení rôznych životných, či kariérnych situácií.


Verím v prístup s ľahkosťou, ktorá pomáha pri zvládaní mnohých vecí. Venujem sa všímavosti (mindfulness), ktorá pomáha nielen pri zvládaní stresu a záťaže, ale aj pri každodennom živote.


Som psychologička a od roku 2006 sa venujem kariérnemu a životnému koučingu. Koučingové vzdelanie som získala v ECI International a Business Coaching College. Som certifikovaná medzinárodnou federáciou koučov ICF (ACC akreditácia) a som členkou slovenskej komory medzinárodnej federácie koučov.


Venujem sa všímavosti (mindfulness) a jej uplatňovaniu vo svete biznisu pri redukcii stresu a tiež v individuálnom koučingu.


Som absolventkou programu MBSR a certifikovacnou lektorkou mindfulness programov akreditovaných UK Complementary Medical Association. Vediem workshopy na tému vnútornej harmónie a všímavosti. V súčasnosti som vo výcviku systemických konštelácií vnútorných osôb.


Mám vyše 15-ročné skúsenosti zo sveta biznisu a riadenia HR v globálnej technologickej spoločnosti, kde som pracovala na viacerých manažérskych pozíciách v rôznych svetových krajinách.


Som mamou dvoch úžasných synov.


Mindfulness skutočne funguje a malo by o tom vedieť čo najviac ľudí. To je dôvod, prečo som sa rozhodla zapojiť do projektu Mindpark.
 

Comments


bottom of page