top of page

so 22. 2.

|

Open Mind

Deň praxe mindfulness vo vzťahu k sebe a komunikácii s druhými

Zážitkový seminár mindfulness, kde budeme trénovať inovatívne varianty všímavej praxe. Viesť vás bude lektor Andrej Jeleník, certifikovaný učiteľ mindfulness programov MBSR, MBCT a MBCL.

Registration is Closed
See other events
Deň praxe mindfulness vo vzťahu k sebe a komunikácii s druhými
Deň praxe mindfulness vo vzťahu k sebe a komunikácii s druhými

Time & Location

22. 2. 2020, 10:00 – 16:45

Open Mind, Mickiewiczova 2248/2, 811 07 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

About the Event

 SPOMALENIE, KONTAKT SO SEBOU, STAROSTLIVOSŤ O MYSEĽ AJ TELO 

Vystúpiť zo zahltenia a neustálej aktivity, dať priestor spomaleniu, bytiu, možnosti nájsť jasnosť, pohodu, vnútornú silu a kontakt so sebou.  

Zážitkový seminár mindfulness, kde budeme trénovať inovatívne varianty všímavej praxe kontaktu s telom, meditácie mindfulness v sede, stoji, pohybe či chôdzi, prax láskavosti a súcitu k sebe, budeme kultivovať kontinuálnu prax plynulými prechodmi od cvičenia k cvičeniu, príbehy, básne, trošku teórie a kratšie úseky v tichu budú prelínané praxou všímavej komunikácie v dvojiciach či trojiciach na rôzne témy, ktoré umožňujú inak sa pozrieť na svoje prežívanie. 

Na záver spoločná reflexia. Deň je vhodný pre všetkých- pre začiatočníkov, ktorí chcú niečo vyskúšať aj absolventov kurzov mindfulness či meditácie, ktorí chcú prehĺbiť či občerstviť svoju prax.  

 Lektor: Andrej Jeleník, certifikovaný učiteľ mindfulness programov MBSR, MBCT a MBCL  viz www.mindful.sk  

Je to deň, ktorý podporuje a trénuje odolnosť mysle aj tela. Bdelosť a uvedomenie. Príležitosť osviežiť si či prehlbovať prax mindfulness-všímavosti v malej skupine.  

FB EVENT:  https://www.facebook.com/events/173962233927543/  

Srdečne pozývam. Časový harmonogram: 10-cca 16:45 cena: 35 Eur miesto: Open mind centrum, Miczkiewiczova 2, Bratislava Elektronická prihláška tu:  https://form.jotformeu.com/70993128539366 

Tickets

  • VSTUPENKA

    Elektronická prihláška tu: https://form.jotformeu.com/70993128539366

    35,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Share This Event

bottom of page